דף הבית / ארונות קודש מעוצבים
ארונות קודש מעוצבים

ארונות קודש מעוצבים

ארונות קודש מעוצבים

ארון הקודש הוא, אולי, אחד האלמנטים העוצמתיים ביותר בבית הכנסת מבחינה רוחנית וככזה עליו להשתלב כהלכה לצד האלמנטים האחרים, כמו גם במקום כולו. אם בעבר הוצעו לבתי הכנסת ארונות קודש מסורתיים, סטנדרטיים מאד בעיצובם, הרי שכיום הסיפור הוא אחר ואפשר למצוא גם ארונות קודש מעוצבים, מיוחדים במינם, שמביאים אתם סטייל מסוג אחר ומשמעות רבה להיכל. אלה יכולים להיות ארונות קודש מיוחדים העשויים מעץ ולוחות נוספים המכוסים מחומרי גלם נוספים, או ארונות עם גילופי עץ מרהיבים. ארונות אלה מותאמים, מבחינת עיצובם והמראה שלהם, אל בית הכנסת ותורמים רבות למראה הכולל.

עיצוב, ייצור והתאמה נכונה של ארונות הקודש הם משימה המיועדת למומחים, והיא חייבת לקחת בחשבון פרמטרים שונים, כדי להבטיח את אותה התאמה שבה מעוניינים. על ארון הקודש הנבחר להיות חזק ועמיד, לכלול שכבה מיוחדת, המגינה עליו מפני פריצות, שריפות, הצפות ופגיעות שונות וגם להתאים, מבחינת הדרישות שלו, לקהל המתפללים. ולכן, מומלץ מאד לפנות אל המומחים, אל אנשי המקצוע המתמחים בייצור של ארונות קודש מתאימים.

שלוח, שמתמחה בייצור ארונות קודש, כמו גם אומנות יהודית, מציעה לכם מגוון של ארונות קודש בהתאמה מלאה, בדגש על איכות ועל סגנון בלתי רגיל. לסקירת האפשרויות שלנו, לחצו כאן, ולקבלת מענה טלפוני לכל שאלה, התקשרו אלינו למספר 02-5383729. נשמח לעמוד לרשותכם.