דף הבית / שילוט אותיות מתכת
שילוט אותיות מתכת

שילוט אותיות מתכת

אותיות מעוצבות ממתכת

יש כל מיני אלמנטים ויזואליים בעלי תפקידים שונים, מעבר לפן העיצובי והשדרוג שלו. כאלו הן בדיוק אותיות מעוצבות ממתכת, ברזל וחומרי גלם נוספים, שניתן לתלות בבתי כנסת, בבתי ספר, בישיבות, בכוללים ובמוסדות בסדרי גודל שונים, כאלו שהן בעלות תפקיד חשוב ובכל משמעות רבה. באמצעות אותיות מעוצבות בברזל אפשר להציג את שמו של אותו מבנה או מקום, לכבד תורמים שתרמו ממיטב כספם לטובת בנייתו, שיפוצו או עיצובו של המבנה ועוד. שלא כמו אותיות העשויות PVC, למשל, או חומרים פחות עמידים, שילוט אותיות מתכת הוא דרך מצוינת לנצל את יתרונותיו הרבים של חומר הגלם, ובעיקר את יכולתו לעמוד בהצלחה בפני פגעי מזג האוויר ולשרוד למשך תקופה ארוכה.

להתאים למקום וגם לצרכים

כאשר מתעניינים בשילוב של אותיות מתכת מחיר הוא אחת הנקודות שחשוב לבחון במסגרת כלל השיקולים, אך לצדו כדאי להתייחס לנקודות נוספות, חשובות לא פחות, כמו האופן שבו הן מעוצבות. לרוב הן נמצאות בחזיתו של אותו מבנה או ממש בכניסה אליו והן גלויות לעין. בשל כך, חשוב שהן תהיינה מושקעות, איכותיות וגם מסוגננות, ותשתלבנה נכון לצד עיצובו הכולל של המקום. בשל החשיבות הרבה שבהן והמשמעות שהן מביאות אתן, כדאי לפנות אל המומחים בתחום, המתמחים בעיצוב וגם בייצור אותיות מסוג כזה שהן חלק משילוט ולהתייחס גם לתהליכים הנכללים בכך. תיק עבודות וגלריה הן בהחלט דרכים ללמוד את הסגנונות האפשריים וגם לקבל השראה לפני שבוחרים אות מתכת לקנייה.

כיום, תודות לפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים, אפשר לייצר אותיות במדויק ואף להתקין אותן בכל מקום שרוצים, גבוה או נמוך.כאשר בוחרים אותיות או שילוט של אותיות מתכת מומלץ לקחת בחשבון את התקציב הקיים וגם את המראה שאותו רוצים להשיג. יש להתייחס, וזה לא פחות מכך, גם לתוכן עצמו ולדאוג לבטא אותו באמצעות האותיות הנכונות. אפשר לשלב פונטים שונים של אותיות, לשלב בין אותיות בעברית לבין אותיות בשפות אחרות ולבחור למקם אותן בכל אופן שרוצים. הסוד הוא, בסופו של דבר, ליצור את התוצאה שבה מעוניינים, זו שתכבד הן את המקום ואת התוכן ואת המשמעות מאחורי המילה וגם האות.

מעוניינים לשלב אותיות מתכת מסוגננות, יפות ומושקעות, בבית הכנסת שלכם, בית הספר או הכולל? שלוח היא הכתובת המתאימה. לפרטים אודות האותיות שלנו, לחצו כאן, ולקבלת מענה טלפוני לכל שאלה, התקשרו אלינו למספר 02-5383729. נשמח לעמוד לרשותכם.