דף הבית / שלט זכרון
שלט זכרון

שלט זכרון

שלטי זיכרון – לזכור ולהיזכר ביקרים לנו מכל

עם ישראל בכלל והיהודים בפרט לאורך כל ההיסטוריה עברו הרבה. אלה, שמאחדים אותנו כעם הם המסורת וההיסטוריה, שמייחדת אותנו משאר העמים. ביהדות ישנה חשיבות עליונה לזיכרונות ולהיסטוריה ולכן, ישנם שלטי זיכרון והנצחה בכל מקום ופינה שבה ראוי שהם אכן יהיו. שלט זיכרון אינו מוגבל אך ורק לזיכרון קולקטיבי שלנו כעם או כאומה, וישנם רבים שבוחרים להציב שלטים אלו במקום עבודה, בבית ובמשרד.


רבים מאיתנו בוחרים לזכור ולחלוק כבוד לאנשים יקרים בחיינו, שסימנו עבורנו את הדרך, לימדו אותנו להבחין בין טוב לרע ולהגיע בשתי ידיים להישגים והצלחות. אין דרך טובה יותר כדי לזכור ולהיזכר באנשים יקרים אלו מאשר להכין עבורם שלט זכרון מרשים ומכובד, ולהציב אותו במקום מרכזי, כך שנוכל תמיד להיזכר בהם וגם להעביר את המורשת שלהם הלאה, אל הדור הבא.

היכן להשיג שלטי זיכרון עמידים ואיכותיים?

שלטי זיכרון איכותיים עשויים מגוון חומרי גלם כך שכל אחד יכול להתאים את השלט על פי הצורך, העיצוב והתקציב שלו. ישנם שלטים עשויים פרספקט דמוי זכוכית, וישנם שלטים עשויים זכוכית אמיתית מחוסמת. ישנם שלטים עשויים מתכת כמו פליז או אלומיניום וישנם שלטים עשויים עץ מגולף ומעוטר. גם את האותיות והעיצוב על פני השלט תוכלו לבחור ולהתאים בדיוק, ישנה אפשרות לחרוט בלייזר וישנה גם האפשרות לבחור טקסט בהדפסת UV איכותית. טווח האפשרויות והמחירים הוא אכן רחב, דבר שמבטיח עיצוב בהתאמה אישית והתאמה מדויקת לתקציב.

שלטי זיכרון כשמם כן הם, ייעודם הוא להזכיר מצד אחד ולהחזיק מעמד למשך שנים רבות. כדי לקבל את העמידות והאיכות הנדרשת, מומלץ לפנות אך ורק אל בתי עסק בעלי ניסיון ומוניטין רבים בתחום. מכוון שמדובר בהשקעה חשובה וארוכת טווח, חשוב מאוד שלא להתפשר בעניין זה.

אם אתם מחפשים שלטי זיכרון והנצחה איכותיים, חברת שילוח, שהוקמה בשנת 1969, היא הכתובת הנכונה. שילוח מפעלי הנצחה מתמחה בעיצוב מגני הוקרה, בין היתר, העשויים מחומרים שונים. ניתן להתאים אותם באופן מדויק לצרכים וליהנות ממזכרת שאין כמותה. לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 02-5383729