דף הבית / שלט לעילוי נשמת
שלט לעילוי נשמת

שלט לעילוי נשמת

לזכור ולכבד את היקרים לנו מכל

הדלקת נרות לעילוי נשמת נפטרים יקרים וצדיקים הינו מנהג ידוע ומקובל ביהדות. המנהג קיים מזה מאות שנים והוא מקובל גם בקרב יהודי הגולה וכמובן שבקרב היהודים בארץ ישראל. המקור המקובל להדלקת נרות לעילוי נשמתם של נפטרים הינו בפסוק הלקוח מספר משלי – "נר ה' נשמת אדם". שלהבת הנר מייצגת את הרוחניות שבאדם, שהרי היא אינה גשמית. ולכן הדלקת הנר מתחברת לנשמת הנפטר שגם היא רוחנית.

האנלוגיה היא ברורה ומציגה השוואה בין נשמתו של האדם שהיא האור שבחייו לבין האור שמפיץ הנר. כך גם כמו שאור הנר שואף כלפי מעלה, כך נשמתו של האדם שואפת לעלות. לכן עילוי נשמתו של אדם היא מצווה חשובה, שמסייעת לנשמתו של אדם להתקרב אל הבורא ולהגיע למקומות גבוהים וטובים יותר.

היכן מומלץ להזמין שלטים איכותיים לעילוי נשמה והנצחה?

ביהדות מקובל להדליק עבור הנפטר נרות נשמה בימים ובמועדים כמו שבתות וחגים, ביום השנה לפטירה ובימי זיכרון. חלק גדול מהיהודים בוחרים לשמר את זכרונו של הנפטר ולהקים לכבודו פינת הנצחה. הפינה יכולה להיות בבית, בבית הכנסת או בכל מקום שחשוב לבני המשפחה או מקום חשוב בחייו של הנפטר. כדי לתת לפינה את החשיבות שלה ולהעניק כבוד לנפטר, רבים בוחרים להציב במקום שלט לעילוי נשמת הנפטר.

שלט לעילוי נשמתו של אדם קרוב צריך להיעשות בידי אומנים שזהו המקצוע שלהם. כדי לתת לפינת ההנצחה את הכבוד הראוי חשוב לבחור חומרי גלם איכותיים ודפוס או חריטה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. דבר זה יבטיח לכם שלט עמיד ואיכותי שיישאר רענן וחדש גם לאחר שנים ארוכות. דבר זה נכון עוד יותר כאשר מדובר בשלט המיועד להצבה בחוץ, ועליו, על כן, להתמודד עם תנאים חיצוניים לא קלים.

אם אתם מחשפים שלט הנצחה לעילוי נשמת אדם יקר לליבכם, חברת שילוח, עם וותק של יותר מחמישה עשורים בתחום, היא הכתובת הנכונה. שילוח מפעלי הנצחה מתמחה בעיצוב שלטי הנצחה, בין היתר, העשויים מחומרים שונים. ניתן לייצר אותם בהתאמה אישית וליצור מזכרת מיוחדת במינה. לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 02-5383729