דף הבית / שלט מואר
שלט מואר

שלט מואר

שלט מואר איכותי – לשדר מסר ויוקרה כבר בכניסה

בכניסה לבתי ספר, לבתי כנסת ולמקומות ציבוריים שונים קשה שלא להבחין בשלטי אותיות, התלויים על המבנים. שלטי אותיות, שעשויים מחומרי גלם שונים, מוצעים בחלקו החיצוני של המבנה, בחזית שלו, והם מספקים מידע חשוב אודות המקום. הם כוללים אותיות בולטות וגדולות, בצבעים כהים לרוב כדי ליצור קונטרסט נכון. האותיות יכולות להיות עשויות מעץ, מתכת יוקרתית כמו אלומיניום או פליז, פרספקט דמוי זכוכית, זכוכית אמיתי ועוד.


שילוט חיצוני נדרש להיות עמיד בתנאי מזג האוויר השונים – רוחות חזקות, גשמים עזים, שמש ישירה ועוד. ולכן חשוב לבחור חומרי גלם ותהליכי ייצור שיבטיחו למוצר המוגמר עמידות במשך שנים רבות וזאת בתחזוקה נדרשת מינימלית. כיום לקוחות רבים מבינים כי פרסום ומיתוג של כל עסק או ארגון הוא בגדר חובה, וכדי לעשות זאת כמו שצריך עדיף לעשות זאת בעזרת שלט מואר ומרשים שנראה היטב ביום ובולט פי כמה כאשר השמש שוקעת.

היכן להשיג שלט מואר איכותי?

אם אתם מחפשים שלטים מוארים מחירים הינם פרמטר אחד וחשוב לא פחות לבחור בשילוט איכותי, כזה שיחמיא ויתאים לבניין ובנוסף גם יבלוט ויראה היטב ממרחק סביר. כדי שהשלט שבחרתם יקבל תשומת לב ראויה חשוב לבחור בחרה מקצועית ומנוסה שתעצב לכם אותו ותייצר אותו בדיוק לפי העיצוב, הפונטים, הגודל והצבעים שנבחרו. שלט איכותי או הלוגו של החברה תמיד נמצא במקום מרכזי והוא אמור להעביר מסר ויוקרה ולכן זוהי השקעה חשובה וארוכת טווח לכל עסק, משרד או ארגון.

אם אתם מחפשים שלט מואר מחיר אטרקטיבי, חברת שילוח היא הכתובת המתאימה לכם. החברה פועלת באזור ירושלים והסביבה מאז 1969 והיא מביאה אתה ניסיון של למעלה מ – 50 שנים. החברה מתמחה בייצור שלטי אותיות ושלטים מוארים ייחודיים עשויים מגוון חומרי גלם, במבחר עיצובים ופונטים בהתאמה אישית על פי הצרכים שלכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מומחי החברה על מנת לקבל ייעוץ מקצועי בבחירת השלט הנכון לארגון שלכם. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 02-5383729