דף הבית / תעודת הוקרה לתורמים
תעודת הוקרה לתורמים

תעודת הוקרה לתורמים

תודה על מה שנתתם

יש לא מעט ארגונים, חברות וגם עמותת, המבססים את פעילותם על תרומתם של אחרים. אלה יכולים להיות תורמים מהארץ, או תורמים מחו"ל, אלו יכולות להיות תרומות, אותן מקבלים בקביעות או תרומות חד פעמיות. כך או כך, מדובר בכסף, שאלמלא התרומות, סביר שלא היה בנמצא ולכן ישנה חשיבות רבה לו כדי להמשיך את הפעילות הנדרשת, שלרוב תורמות לא מעט לחברה עצמה ונעשית לטובתה. תעודות הוקרה לתורמים הן אמצעי מצוין להביע הערכה רבה וגם תודה גדולה על התרומה שנתנה והיא כמעין אות של כבוד על הנתינה. זו יכולה להיות תעודת הוקרה על תרומה חד פעמית או על תרומה ממושכת וקבועה, זו יכולה להיות תעודה לקבוצת תורמים או לאדם יחיד. כך או כך, היא מתנה נהדרת ודרך להביע את ההערכה ואת ההוקרה.

לעצב נכון

כאשר מעצבים ומייצרים תעודת הוקרה לתורמים לוקחים בחשבון פרמטרים שונים: מי הם המקבלים, מה יש לציין על גבי התעודה וגם את חומרי הגלם שבהם יש להשתמש כדי לייצרה. בדרך כלל מוזכרים שמותיהם המלאים של התורמים על גבי תעודת ההוקרה, מוזכרת השנה וגם כתובה מעין ברכה שהיא תודה והערכה על התרומה ועל הנתינה עצמה. זו יכולה להיות תעודה הוקרה בשפה העברית, האנגלית, הערבית או בכל שפה אחרת רלוונטית והכיתוב בה, כמו גם האלמנטים העיצוביים הנכללים בה משתנים בהתאם לדרישה.

לצד כל אלה, תעודת ההוקרה יכולה לשמש גם כמעין פריט עיצובי בפני עצמו, ובייחוד כאשר מציגים אותה במקום בולט, נראה לעין. אפשר להניח אותה על השידה בסלון או במקום העבודה, היא יכולה לעמוד על המדף במשרדי החברה, הארגון או העמותה ולמעשה – בכל מקום שרוצים ובתנאי שהיא אכן תורמת לאווירה ולסגנון הכללי שבחלל. וכאן מגיע יתרון הפנייה לחברה המתמחה בייצור ובעיצוב תעודה לתורמים. חברה כזו תדע כיצד לעצב את התעודה וכיצד לייצר אותה על מנת שתשמור על המראה שלה לאורך שנים ותזכיר לעוברים ולשבים שרואים אותה את תרומתו המשמעותית של התורם ואת הכבוד הרב הנלווה לכך.

מעוניינים להפתיע את התורמים לארגון או לעמותה שלכם במתנה מקורית, מיוחדת ובעיקר כזו שאומרת בדרכה המון תודה והערכה? חברת שילוח, שהוקמה בשנת 1969, היא הכתובת הנכונה. שילוח מפעלי הנצחה מתמחה בעיצוב תעודות לתורמים, בין היתר, העשויות מחומרים שונים. ניתן להתאים אותן באופן מדויק לצרכים וליהנות ממזכרת שאין כמותה. לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 02-5383729